Magic: TG Kusovky

Katalog zboží

KOUPIT
KUSOVÉ KARTY

Kup jen karty, které potřebuješ.

PRODAT
SVÉ KARTY

Nabídni nám karty,
které nepotřebuješ.

22.02.2010 - TOP 8 decklisty z GPT Brusel

Nejsilnějším typem balíčku se ukázal červeno-zeleno-černý Jund. Turnaje se zůčastnilo 45 hráčů, z toho 15 hráčů vsadilo právě na Jund. Do vyřazovacích kol se jich probojovalo rovnou pět, aby se ukázalo, že se jedná o jeden z nejlepších balíčků na současném formátu standard.

Vítězství si však nakonec urval Tomáš Golan a jeho R/W landfall deck.

1. místo

Tomáš Golan

Main:

  • 4 Steppe Lynx
  • 4 Plated Geopede
  • 4 Goblin Guide
  • 2 Goblin Bushwhacker
  • 2 Elite Vanguard
  • 3 Kor Skyfisher
  • 4 Ranger of Eos
  • 1 Elspeth, Knight-Errant
  • 2 Burst Lightning
  • 4 Lightning Bolt
  • 4 Path to Exile
  • 1 Earthquake
  • 1 Glory of Warfire
  • 4 Scalding Tarn
  • 4 Arid Mesa
  • 4 Marsh Flats
  • 2 Teetering Peaks
  • 6 Plains
  • 4 Mountain

Sideboard:

  • 3 Oblivion Ring
  • 3 Manabarbs
  • 2 Journey to Nowhere
  • 2 Harm´s Way
  • 3 Celestial Purge
  • 2 Ajani Vengeant

2. místo

Michal Mendl

Main:

  • 4 Putrid Leech
  • 4 Sprouting Thrinax
  • 2 Borderland Ranger
  • 4 Bloodbraid Elf
  • 3 Broodmate Dragon
  • 2 Siege-Gang Commander
  • 1 Garruk Wildspeaker
  • 4 Lightning Bolt
  • 2 Terminate
  • 3 Maelstrom Pulse
  • 4 Blightning
  • 2 Bituminous Blast
  • 3 Rootbound Crag
  • 4 Verdant Catacombs
  • 3 Forest
  • 3 Mountain
  • 3 Swamp
  • 3 Dragonskull Summit
  • 4 Savage Lands
  • 1 Raging Ravine
  • 1 Oran-Rief the Vastwood

Sideboard:

  • 3 Thought of Hemorrage
  • 3 Great Sable Stag
  • 1 Bituminous Blast
  • 1 Terminate
  • 2 Deathmark
  • 3 Malakir Bloodwitch
  • 2 Fleshbag Marauder

3. místo

Jaroslav Bílek

Main:

  • 4 Sprouting Thrinax
  • 4 Bloodbraid Elf
  • 4 Vampire Nighthawk
  • 3 Broodmate Dragon
  • 3 Siege-Gang Commander
  • 3 Rampart Growth
  • 4 Blightning
  • 4 Lightning Bolt
  • 3 Maelstrom Pulse
  • 3 Bituminous Blast
  • 3 Rootbound Crag
  • 2 Raging Ravine
  • 4 Savage Lands
  • 4 Dragonskull Summit
  • 4 Verdant Catacombs
  • 3 Forest
  • 3 Mountain
  • 3 Swamp

Sideboard:

  • 3 Duress
  • 3 Burst Lightning
  • 3 Great Sable Stag
  • 2 Malakir Bloodwitch
  • 4 Goblin Ruinblaster

4. místo

Lukáš Korenek

Main:

  • 4 Bloodbraid Elf
  • 4 Sprouting Thrinax
  • 3 Putrid Leech
  • 3 Siege-Gang Commander
  • 3 Broodmate Dragon
  • 4 Explore
  • 3 Terminate
  • 4 Blightning
  • 3 Maelstrom Pulse
  • 4 Lightning Bolt
  • 3 Rootbound Crag
  • 3 Dragonskull Summit
  • 3 Raging Ravine
  • 4 Verdant Catacombs
  • 3 Swamp
  • 2 Mountain
  • 3 Forest
  • 1 Lavaclaw Reaches
  • 4 Savage Lands

Sideboard:

  • 4 Goblin Ruinblaster
  • 2 Jund Charm
  • 2 Bituminous Blast
  • 2 Malakir Bloodwitch
  • 3 Great Sable Stag
  • 2 Mind Rot

5. místo

Martin Scháňka

Main:

  • 4 Bloodbraid Elf
  • 3 Broodmate Dragon
  • 2 Master of the Wild Hunt
  • 3 Siege-Gang Commander
  • 4 Sprouting Thrinax
  • 3 Bituminous Blast
  • 4 Lightning Bolt
  • 2 Terminate
  • 4 Blightning
  • 3 Maelstrom Pulse
  • 3 Rampart Growth
  • 3 Dragonskull Summit
  • 3 Forest
  • 2 Mountain
  • 2 Oran-Rief the Vastwood
  • 1 Raging Ravine
  • 3 Rootbound Crag
  • 4 Savage Lands
  • 3 Swamp
  • 4 Verdant Catacombs

Sideboard:

  • 2 Malakir Bloodwitch
  • 4 Goblin Ruinblaster
  • 2 Mind Rot
  • 2 Jund Charm
  • 1 Slave of Bolas
  • 2 Pyroclasm
  • 2 Thought of Hemorrage

6. místo

Zbyněk Římal

Main:

  • 4 Steppe Lynx
  • 4 Knight of White Orchid
  • 3 White Knight
  • 2 Emeria Angel
  • 2 Ranger of Eos
  • 1 Baneslayer Angel
  • 2 Soul Warden
  • 2 Elite Vanguard
  • 4 Path to Exile
  • 3 Brave the Elements
  • 2 Negate
  • 4 Conqueror´s Pled­ge
  • 4 Honor of the Pure
  • 1 Basilisk Collar
  • 4 Fieldmist Borderpost
  • 4 Arid Mesa
  • 4 Marsh Flats
  • 4 Glacial Fortress
  • 7 Plain

Sideboard:

  • 4 Vapor Snare
  • 4 Kor Firewalker
  • 4 Devout Lightcaster
  • 2 Negate
  • 1 Luminous Ascension

7. místo

Tomáš Bílek

Main:

  • 4 Sprouting Thrinax
  • 4 Bloodbraid Elf
  • 3 Broodmate Dragon
  • 4 Putrid Leech
  • 2 Garruk Wildspeaker
  • 1 Abbysal Persecutor
  • 3 Bituminous Blast
  • 3 Maelstrom Pulse
  • 4 Lightning Bolt
  • 3 Terminate
  • 4 Blightning
  • 3 Dragonskull Summit
  • 3 Rootbound Crag
  • 4 Savage Lands
  • 4 Verdant Catacombs
  • 3 Swamp
  • 3 Mountain
  • 4 Forest
  • 1 Oran-Rief the Vastwood

Sideboard:

  • 3 Duress
  • 2 Jund Charm
  • 1 Maelstrom Pulse
  • 2 Mind Rot
  • 2 Malakir Bloodwitch
  • 3 Goblin Ruinblaster
  • 2 Vampire Nighthawk

8. místo

Petr Kytka

Main:

  • 4 Elite Vanguard
  • 3 Goblin Bushwhacker
  • 4 Goblin Guide
  • 3 Kor Skyfisher
  • 4 Plated Geopede
  • 4 Ranger of Eos
  • 4 Steppe Lynx
  • 4 Burst Lightning
  • 4 Lightning Bolt
  • 3 Path to Exile
  • 4 Arid Mesa
  • 4 Marsh Flats
  • 4 Mountain
  • 5 Plains
  • 4 Scalding Tarn
  • 2 Teetering Peaks

Sideboard:

  • 4 Hellspark Elemental
  • 3 Celestial Purge
  • 4 Harm´s Way
  • 4 Kor Firewalker

| Zpět na seznam novinek

starší novinky

Přihlášení

Doporučujeme